אודותינו

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
תוכן עניינים

חברת קמפלוס הוקמה על מנת לסייע אקדמית, ללוות ולתמוך בסטודנטים במקצועות ובמוסדות הלימודים השונים.

חברת קפלוס מספקת מגוון רחב של שירותים הכולל: הכוונה סיוע וליווי לסטודנטים מכלל התארים והמקצועות. החל מסטודנטים בתחילת דרכם וכלה בליווי סטודנטים לתארים מתקדמים סיוע וליווי בכתיבת תזות ועבודות דוקטורט ,סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות, עבודות סמינריוניות ועבודות מחקר.  אנו מעניקים גם שירותי תרגום, שירותי עיבוד וניתוח סטטיסטיים, שירותי הגהה ועריכה לשונית. כלל השירותים שלנו מותאמים לצרכים האינדיבידואלים שהסטודנט מכל התארים והמקצועות  זקוקים להם.

קצת על הליך ההצלחה שלנו:

קצב החיים היום רק הולך ומתגבר. אנו נדרשים לשלב בחיינו מספר רב של פעלים ומשימות. מתוך ניסיון חיינו העשיר, בקמפלוס מכירים  בצורך ההולך וגדל, של סטודנטים לתמרן לשלב בין לימודים למגוון תחומי חייהם: זוגיות, הקמת וניהול חיי משפחה, חיי חברה, פרנסה וקריירה, תחביבים וכו'. מתוך הכרה באותו צורך ורצון לתת לו מענה, נולדה והתפתחה החברה. בקמפלוס בנוסף לאנשי שירות אדיב וסובלני, מועסקים צוות כותבים אקדמאים בעלי תואר שני \ דוקטורנטים המתמחים בכתיבה במקצועות השונים .בניגוד לנהוג לחשוב ,ההצלחה שלך במשימה תלוי בעיקר בנותן השירות ולא בכותב . אנשי השירות(אדמינסטרטורים) יודעים לשייך את הכותב המתאים למשימה שלך, הם ידעו לבקר, לפקח ולנהל את הכותב בצורה כזו שתביא לך ולנו ביטחון בהצלחה. נותני השירות חייבים לדעת מה נדרש לבקשת ממך בכדי לכתוב מטלת קורס איכותית או סמינריון מוצלח , שאל את השאלות ותקבל תשובות מקצועיות שיביאו לך שקט ובטחון בשלב מאוד התחלתי של השירות .

כידוע קמפלוס הנה חלק מקבוצת סילבוס גרופ בע"מ שלה ניסיון בשירות אקדמי לסטודנטים מעל 20 שנה . באמצעות הניסיון שלנו , אנו מצליחים להעניק לסטודנטים מענה תומך ונרחב, המותאם ורגיש לכל צורכיהם. המטרה שלנו בקמפלוס הינה לספק לסטודנט הנאה והצלחה מהלימודים. הסיוע הניתן מאפשר לסטודנט להתמקד בתחומי חייו הנוספים, מעניק לו רווחה ואוויר לנשימה.

צוות הכותבים המיומן ומקצועי של קמפלוס  כולל של עשרות מומחים אקדמאיים, עורכים ,מתרגמים וסטטיסטיקאים . כל המומחים שלנו בעלי תואר אקדמי, ידע וניסיון עשיר בתחום סיוע בכתיבה. הצוות האקדמי שלנו מגיע  ממגוון המקצועות האקדמיים ולהם כישורים והתמחויות שונות ומגוונות. יחד עם אנשי השירות המלווים אותך להצלחה אנו מתחייבים בלב שקט ופה מלא על מתן סיוע אקדמי מקצועי ואיכותי,  בכל תחום ומקצוע.

אנו מאמינים בקשר אישי ורציף. על כן על התהליך כולו, מהקשר הראשוני ועד לתום השירות, מלווים את הסטודנטים אנשי האדמיניסטרציה שלנו. תפקידים לתווך בין צרכי הלקוח לכותבים המומחים, להעביר את רצונות וצרכי הלקוח ולוודא כי ימולאו לשביעות רצונו ועל הצד הטוב ביותר.  

קמפלוס מאמינים בשירות איכותי ללא פשרות, המוכיח את עצמו כל פעם מחדש. למרבית הסטודנטים מחויבויות משמעותיות אחרות בתחומי חייהם דוגמת חיי חברה, עבודה ומשפחה. בחירה בנו תעניק לך גב מקצועי חזק, תומך ומקל לשם הצלחה מיטבית ואפקטיבית בלימודי התואר יחד עם האפשרות ליהנות ולהתפנות גם למשימות החיים השונות.  

השירותים שאנחנו מספקים לסטודנטים

במסגרת השירות שלנו, אנחנו מציעים מגוון רחב של כתיבה, עזרה וסיוע לסטודנטים.

כחלק משירותי הכתיבה שלנו אנחנו מציעים את הדברים הבאים:

4.8 / 5. 73

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
ניתן גם להתקשר אלינו
דילוג לתוכן