טיפים לסטודנטים שמתחילים בקרוב ללמוד

תוכן עניינים

רוצים להפוך את שנת הלימודים הקרובה למוצלחת ביותר? ריכזנו עבורכם עצות טיפים ועצות מועילות שיעזרו לכם לצלוח את שנת הלימודים בשלום.

בדקו שיש לכם את כל הציוד הנדרש לפני תחילת הלימודים

בדקו שרכשתם קלסרים, דפדפות, מחברות, עטים, מדגישים וכו'. כמו כן, מומלץ גם לרכוש מוצריחשמל שאנחנו בטוחים שתמצאו להם שימוש במהלך הלימודים והם מדפסת או מכונה משולבת הכוללת בתוכו מדפסת, מכונת צילום וסורקוכמו כן אל תוותרו גם על מגרסת נייר. גריסת נייר היא אחת הדרכים המצוינות והטובות ביותר לשמור על איכות הסביבה.

הכניסו את עצמכם לשגרה

הכוונה היא שמומלץ שתבנו לכם שגרה שיהיה בה זמן ללמידה עצמית, לספורט וכמובן גם זמן למנוחה. אתם בוודאי לא צריכיםלהכניס את עצמכם ללופ בלתי נגמר של מרדף אחרי מטלות ומשימות שיש לבצע. אתם גם צריכים זמן לעצמכם וכמו כן אתם גם צריכיםלהיות בטוחים שאתם עומדים בלוחות הזמנים שהגדרתם.

תלמדו כיצד למזער הסחות דעת

הידעתם שלוקח לנו בממוצע 25 דקות לחזור ללמוד אחרי שדעתנו מוסחת? כעת, בפעם הבאה שאתם מסתכליםברשתות החברתיות או בהודעות שנשלחו אליכם, תבינו כמה זמן אתם עשויים עוד לבזבז עד שתוכלו להתרכז שוב בלימודים.תוכלו למנוע את הסחות הדעת באמצעות התקנה של אפליקציות שחוסמות התראות. אגב, אם אתם לא רוצים להתקין אפליקציות,תמיד תוכלו להעביר את הטלפון למצב שקט.

נסו לגוון את המקומות בהם אתם לומדים

אין ספק שנחמד וכיף ללמוד בבית, שכן יש שולחן עבודה מאובזר אבל מומלץ מאוד גם לגוון. אתם יכולים לצאת וללמודבבתי קפה, בספריות ובגנים ציבוריים. אנחנו משוכנעים שכאשר תראו נוכחות של אנשים, אתם תקבלו מרץ ללמוד. מעבר לכך, כאשר משנים מקום, המוח שלנו עשוי לספוג את המידע בצורה טובה יותר.

טיפים לסטודנטים שמתחילים

התחילו בקטן

אם יש לכם עבודה אקדמית להגיש, נסו שלא להילחץ. נסו להתחיל בקטן וכל פעם לכתוב פסקה וכך כאשר תעשוזאת לאורך זמן, תוכלו בסופו של דבר לשפר את העבודה וגם להגיש אותה במועד הנדרש. אגב, כאן נציין שאם עדייןאתם מוצאים את עצמכם מתקשים בכתיבת העבודה, תוכלו לפנות לכל מיני חברות המספקות שירותי סיוע וליווי בכתיבתעבודות אקדמיות, עבודות סמינריוניות וכו'.

הקפידו לחזור על החומר הלימודי כל הזמן

עליכם לעבור על החומר שנלמד ולבדוק שאתם אכן מבינים אותו. אם תעשו זאת לאורך הסמסטר, החומר יישאראצלכם בראש וכאשר תגיעו לשלב בו תצטרכו ללמוד למבחן, אתם תגיעו כבר מוכנים וכל מה שיישאר לכם לעשות הואלתרגל וכמה שיותר.

קיבלתם ציון גרוע? אל תשקעו במרה

יכול להיות שלא הלך לכם במבחן או שקיבלתם ציון נמוך על העבודה שהגשתם. הדבר לא נורא והוא יכול לקרות לכל אחד.מה שעליכם לעשות הוא לקחת את עצמכם בידיים ואם צריך גם לבקש עזרה. שמרו על אופטימיות.

מצאו חברים בקורס

מצאו לפחות חבר או שניים שיש לכם חיבור מוצלח איתם. כך תוכלו להיות בטוחים שאם יהיו לכם קשיים בהבנתהחומר או בהכנת שיעורי הבית, יהיה לכם למי לפנות. מלבד זאת, תסכימו איתנו שזה גם ממש נחמד וכיף שיש עם מילשבת לצהרים או סתם לשתות קפה.

5 / 5. 79

מאמרים שעשויים לעניין אותך
דילוג לתוכן