כתיבת עבודה אקדמית על גיל ההתבגרות

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
תוכן עניינים

עבודה אקדמית על גיל ההתבגרות 

נושא גיל ההתבגרות, הנערות וההתפתחות שנלווית לו בתחומים שונים כמו למשל: חינוך, שינויים פיזיים והורמונליים, שינויים חברתיים ורגשיים, התפתחות קוגניטיבית וכן הלאה מאפיינים את תחומי-דעת מחקריים שונים כמו למשל: חקר המוח, פסיכולוגיה חברתית, חינוך, ומדעי ההתנהגות. במסגרת עבודה אקדמית על גיל ההתבגרות יתואר וייחקר נושא מחקרי מסוים שאותו הסטודנט מעוניין להכיר יותר לעומק. מתוך כלל הנושאים המאפיינים את גיל ההתבגרות, העבודה האקדמית תתמקד בהיבט או בסוגיה אחת ספציפית שאותה הסטודנט מבקש לחקור.

כתיבת עבודה אקדמית על גיל ההתבגרות

הקשר בין ריבוי שעות צפייה במסכים ובעיות קשב וריכוז בקרב מתבגרים

מחקרים תאורטיים ואמפיריים רבים בארץ ובעולם מראים שיש קשר ישיר, ברור וחזק בין ריבוי שעות צפייה במסכים בקרב מתבגרים ובין פיתוח של בעיות קשב ריכוז והתנהגות היפר-אקטיבית (ADHD). חלק מהרציונל למחקרים בתחום זה נובעים מכך שפעולה פסיבית (ללא תנועה) וריבוי שעות ישיבה אינם מפעילים את הקשב והריכוז של המתבגר ומקשים עליו לפתח מיומנויות אוריינות ולימוד הרלוונטיים ונדרשים בעולם החינוך והלימוד המודרני. מחקרים רפואיים וקליניים מוצאים התאמה ישירה בין ריבוי שעות מסך בקרב מתבגרים ובין פגיעה מתמשכת בטווח הקשב של המתבגר וירידה בביצועים הלימודיים שלו. עבודה אקדמית על התבגרות בנושא זה תכיל רקע תאורטי-עיוני על הנושא והתופעה לצד סקירה של מחקרים מובילים מהארץ ומהעולם על התופעה כדי ללמוד אותה.

איך כותבים עבודה אקדמית?

בתשובה לשאלה "איך כותבים עבודה אקדמית?" יש לבחון את דרישות המוסד להשכלה גבוהה. ראשית, כדי לכתוב עבודה אקדמית מצטיינת על-פי דרישות האקדמיה יש צורך לשים לב לכמה היבטים חשובים:

ראשית, העבודה צריכה להיכתב על פי כלל האקדמיה: כלומר, הפניות אקדמיות מקובלות, ריווח תקני, מספר עמודים נכון. שנית, השפה והמשלב הלשוני צריכים להיות תקניים, בהירים קוהרנטיים על מנת שהמנחה האקדמי יאשר את תוכן העבודה. יתרה-מזאת, העבודה צריכה להיות אותנטית ומקורית במאת האחוזים (חשוב מאוד), באקדמיה ישנם חוקים נוקשים מאוד בנוגע להעתקת תכנים מהרשת או זיוף תוכן ממקורות אחרים, ולכן אסור להתפשר לא על איכות התוכן ולא על המהימנות שלו. מדובר בסוגיה משמעותית מאוד בכתיבה אקדמית.

כמו-כן, חלק מן המקורות לפחות חייבים להיות בשפה האנגלית, היבט שמקשה על חלק מהאוכלוסייה ברמה האוריינית של שליטה בשפה האנגלית ובשפות זרות בכלל. לכן, בכתיבת עבודות אקדמיות יש צורך לקחת את כלל ההיבטים הללו בחשבון. בפרט אם הכוונה היא לכתוב עבודה אקדמית מצטיינת בעלת ציון גבוה.

עבודה אקדמית מוכנה

בכל הנוגע לעבודה אקדמית מוכנה יש להקפיד לשמור על כללי האתיקה וחוקי האקדמיה בנושא זה שהם נוקשים וקפדניים מאוד מיסודם. "קמפלוס" מתחייבת ל-100% דיסקרטיות וסודיות לכל לקוחותיה. שנית, החברה עובדת על פי תקנון אתיקה שמאפשר לנו ולכם לשמור כי העבודה מוגשת רק על פי הכללים המקובלים באקדמיה הישראלית. לפרטים נוספים בנוגע לכך היכנסו לתקנון האתיקה של החברה באתר. "קמפלוס" היא חברה מובילה ואמינה בתחום עריכת התוכן והליווי האקדמי של סטודנטים בארץ, אנו מתחייבים לשמירה על אמינות, איכות, דיסקרטיות ואותנטיות של כל עבודה אשר יוצאת תחתינו. כלל העורכים האקדמיים בחברה הם אקדמאים מצטיינים ומובחרים שנבחרים בקפידה, אנו מתחייבים לתוצרים איכותיים במחירים הגונים ותוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת עבור לקוחותינו.

עבודות אקדמיות לדוגמה

עבודות אקדמיות לפי מקצוע

מאמרים שעשויים לעניין אותך

5 / 5. 96

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
ניתן גם להתקשר אלינו
דילוג לתוכן