עבודה אקדמית באנגלית

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
תוכן עניינים

כל מה שנחוץ לדעת על כתיבת עבודה אקדמית באנגלית

עבודה אקדמית באנגלית איננה עסק קל. סטודנטים נדרשים לכתוב בשפה שלרוב איננה שפת אמם, ולכן האתגר בביצוע המשימה הופך לגדול יותר. ראשית כל, האתגר מתחיל מידיעת השפה האנגלית עצמה, שיש להקפיד על שימוש נכון בה ובכללי כתיבתה.

השפה האנגלית הינה שפה בינלאומית, שמשתמשים בה לצורך תקשורת בינלאומית ולצורך מסחר בינלאומי, ומכאן היותה שפה בינלאומית. ולכן, השימוש האקדמי הרב בשפה זו, בעיקר במקורות אקדמיים מחקריים.

אין זה חדש כי זוהי השפה שבה אתם משתמשים כאשר אתם מטיילים בחו"ל ויש לכם צורך במידע בנוגע למקומות מסוימים או בהכוונה אל המלון שלכם. זוהי השפה השלטת במרחב הבינלאומי, ואותה דוברים לא רק שבטבעיות, אלא גם באוטומטיות.

בעבודות אקדמיות, מיותר לציין, שרוב המקורות הינם בשפה האנגלית. ומכיוון שהאנגלית הינה שפה בינלאומית, רוב המקורות מופיעים בשפתה, ולא רק מכיוון מחברים וחוקרים שאנגלית הינה שפת אמם, אלא גם תרגום לאנגלית של חוקרים מרחבי העולם.

יוצא, אפוא, שהשפה האנגלית הינה שפת שיתוף בינלאומית, שבה נוצרים שותפויות מחקריות רבות, וזאת מכיוון שזוהי השפה שמחברת בין יוצרי מחקרים שונים.

אם אתם סטודנטים שמתקשים עם השפה האנגלית, מאמר זה הינו במיוחד בשבילכם. לפני כן, באם תרצו לקבל מידע נוסף ורלוונטי, כתבו בעבורכם מאמר נוסף ונפלא שקשור לנושא, וזהו מאמר בנושא החשיבות של ידיעת אנגלית בהכנת עבודות באקדמיה – שנמצא כאן.

מאמר זה יסייע לכם רבות להבין מדוע רוב המקורות הינם בשפה האנגלית, ומדוע ידיעת האנגלית קריטית בעת השימוש בתוכן העולה מהם, שרלוונטי לעבודה האקדמית שלכם.

הבא ונמשיך את עיקרי המאמר שלנו.

עבודה אקדמית באנגלית

מה כדאי לדעת בנוגע לעבודה אקדמית באנגלית?

עבודה אקדמית באנגלית הינה עבודה ככל העבודות באקדמיה- מורכבת מסקירת ספרות, שיטת מחקר, ממצאים, דיון, סיכום ומסקנות. מן הסתם, כי ההבדל הינו בשפה.

כמובן, יש צורך בשער ובתוכן עניינים, שיהוו את תחילתה של העבודה.

בסופו של דבר, אין זה מספיק רק לכתוב בשפה האנגלית עצמה, אלא גם לכתוב אותה בצורה מדעית, גבוהה ותקנית, ללא כל שגיאות כתיב ושגיאות תחביריות.

כפי העברית, גם לשפה האנגלית יש שפה גבוהה ואקדמית, שאין לזנוח אותה, שכן זו האינדיקציה לכך שהעבודה שלכם עומדת בסטנדרטים.

ולכן, גם כסמינריון, יש לכתוב לפי הכללים, רק שהשוני כמובן הינו בשפה עצמה. למרות השוני, אין להתפשר על רמת הכתיבה של העבודה ולהקפיד על כל הכללים הרלוונטיים.

בחלק הבא של המאמר, יובאו כל כללי הברזל האקדמיים, שרלוונטיים גם לשפה האנגלית.

כללי הברזל

כפי שנדרש בכתיבת כל עבודה אקדמית, אלו הם הכללים החשובים שיש לזכור ולשנן:

יש להשתמש בפונט Time New Roman, הנפוץ ברוב העבודות בשפה זו, ובגודל 12. וגם כאן, יש צורך ברווח וחצי (1.5) שבין השורות ובכתיבה בפסקאות.

יש להיות יצירתי ולכתוב תוכן במילות שלנו, מתוך מקורות אקדמיים מחקריים, וזאת על מנת לשמור על מקוריות העבודה.

כמובן, אסור לשכוח לכתוב בפסקאות, כי גם כאן דרוש סדר בתכנים, וזאת על מנת להקל את מלאכת הקריאה על הקורא.

מידע נוסף ורלוונטי

לרוב, עבודות כאלו מצויות בהסבת הוראה לאנגלית, מכיוון שמורים עתידיים לאנגלית מחויבים לדעת כללי תחביר ומשפט באנגלית, על מנת שיוכלו להשתלב כמורים במשרד החינוך בעתיד.

מלבד זאת, אם מידע איננו מספיק, צוות האתר שלנו יצר מאמר שמסביר איך לכתוב עבודה אקדמית – שמצוי כאן.

למידע נוסף ורלוונטי, אתם מוזמנים בכל עת לפנות אל השירות שלנו, שיעמוד תמיד לשירותכם. 

עבודות אקדמיות לדוגמה

עבודות אקדמיות לפי מקצוע

מאמרים שעשויים לעניין אותך

5 / 5. 111

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
ניתן גם להתקשר אלינו
דילוג לתוכן