WhatsUpIcon facebook
צרו קשר ונשמח לעזור לכם
loading

סיוע בעבודות אקדמיות

חשיבות עבודות אקדמיות

בזמן כתיבת עבודות אקדמיות יש דרישות וכללים ברורים והערכתם נקבעת לפי מכלול של פרמטרים, החל מנראות העבודה והעיצוב גודל וסוג הגופן, רווחים, שוליים וכד') וכלה בהקפדה על כללי ציטוט הנהוגים באקדמיה ומותאים לחוג הלימוד הרלווטי. עבודות אקדמיות, לרוב, מהוות חלק נכבד מהדרישות לתואר או ללימודי התעודה ועל כן הגשת עבודות טובות חיונית לצורך הישייגים גבוהיים וראויים בלימודים.

תהליך הכתיבה של עבודות אקדמיות

המלצתנו תהיה לכתוב את העבודה בשלבים וראשית ליצור לעצמכם מעין שלד עבודה (ראשי פרקים ונקודות להרחבה), עליו תתבסס העבודה. יצירת שלד מעין זה תסיייע לכם לראות את התמונה הגדולה ולתכנן נכון את שלבי העבודה, אופן איתור המידע התיאורטי, ביצוע החלק המעשי במידה ורלוונטי. תכנון נכון יכול לחסוף לכם זמן רב, אנרגיות וכאבי ראש מיותרים.

חשוב לשים לב למספר דברים:

 • דרישות המרצה:
  שימו לב לדרישות המרצה בכתיבת עבודה אקדמית ועשו כל מאמץ ליישם אותם באופן מלא בעבודה שלכם. כאשר מרצה דורש מספר עמודים מסויים הוא מתכוון לכך ברצינות. אם תכתבו יותר זה, סיכוי גבוהה שזה לא יזכה להערכה אלא להפחתה בציון.  מצד שני על העבודה אקדמית להיות טובה ואיכותית לכן פחות מידי עמודים זה גם לא טוב. שימו לב שאתם כותבים בהיקף הנדרש לעבודה אקדמית הספציפית שקיבלתם. בד"כ המרצים יתנו לכם טווח, למשל עד 3 עמודים או לפחות 2 ע"מ.
 • מבנה עבודה אקדמית:
  מבנה עבודה אקדמית מהווה גם את בסיס שלד העבודה שלכם שצויין לעיל. הקפידו על מבנה נכון. בעבודות אקדמיות לרוביש מבנה בסיסי הכולל מבוא, תוכן עיניינים, גוף העבודה מחולק לפרקים , סיכום ורשימת מקורות. כאמור, בעבודה אקדמית נהוג להשתמש בגופן מסוים, בגודל ספציפי, לפי מרווח שורות מסויים ויש מרצים שאף מגדירים שוליים נדרשים. לעיצוב ומבנה נכון של עבודה אקדמית השפעה על הציון.
 • הקפדה על כללים אקדמיים:
  עבודה על פי כללי ציטוט נכונים. ישנו מגוון רחב של כללי ציטוט הנהוגים בכתיבת עבודות אקדמיות. חשוב לדעת כי ישנם מספר תחומים בהם יכולים להתאים כמה סוגים שונים של כללי ציטוט ועל כן חשוב לוודא מהי דרישת המרצה. ציטוט לא נכון בעבודה אקדמית משפיע על הציון וחבל.
 • מקורות עדכניים:

שילוב ואזכור מקורות אקדמיים שכיח מאוד בכתיבת עבודה אקדמית. יש לשים לב לשנת הפרסום של הספרות המקצועית בה אתם משתמשים. במרבית המקצועות יש להציג ספרות עדכנית נכון לחמש שנים אחרונות. תלוי במרצה ובמקצוע שאתם כותבים בו. חשוב לסייג ולציין כי יהיו מקרים בהם המרצה לא ידרוש זאת בגלל אופי עבודה אקדמית או התוכן הנדרש בה.

 • כתיבה נכונה ורהוטה:

וודאו שהעבודה כתובה טוב, ללא שגיאות ניסוח או שגיאות כתיב. שימו לב! ככל שמשקיעים ומתעמקים בכתיבת העבודה כך קשה יותר לזהות טעויות. לכן, רצוי ומומלץ להיעזר במישהו נוסף שיעבור על העבודה ויערוך תיקונים בטרם הגשת העבודה. הגהה ועריכה לשונית יכולה להשפיע מאוד על אופן הערכת העבודה וחשוב לתת על כך את הדעת.

 

עבודות אקדמיות

סיוע מקצועי - למה זה חשוב?

עבדות אקדמיות לרוב מורכבות מאוד ודורשות מאמץ רב והקפדה על הדברים הקטנים. סיוע מקצועי יכול להיות רלוונטי בכל שלב בעבודה ולרוב רלוונטי כאשר אתם חשים בכך.

סיוע מקצועי בכתיבת עבודות אקדמיות יכול להתאים במקרים הבאים:

 • קושי להתחיל או במקרה שאינכם מכירים לעומק את מבנה עבודה אקדמית.
 • כשכבר התחלתם במלאכת כתיבת העבודה ויצרתם שלד עבודה אך אתם מתקשים באיתור חומר מקצועי ובסקירת ספרות איכותית ומקיפה.
 • כשעולה צורך בעזרה ביצירת רשימת מקורות לפי כללי האזכור הנהוגים בתואר שלכם. כללים הנדרשים באופן סטנדטרטי בעבודות אקדמיות. 
 • בתום כתיבת העבודה לצורך הגהה ועריכה לשונית.
 • באופן כללי כאשר אתם זקוקים לייעוץ, הכוונה וליווי בכתיבת העבודה.

סיוע מקצועי יכול לעשות את ההבדל בין ציון ביינוני בעבודה לציון מצויין וכן להעניק לכם את הכלים הנדרשים להתמקצע בעצמכם בכתיבת עבודות אקדמיות בהמשך הדרך.

להזמנת עבודות אקדמיות תוכלו ליצור קשר עם חברת קמפלוס בטלפון או באתר.

עדכון אחרון: 1/5/2022 6:13:00 PM
מספר מדרגים:15 דירוג ממוצע:4.6
דירוג:

 

להזמנת שירותים אקדמיים:
סיוע בעבודות אקדמיות , תרגומים , עריכה לשונית  וסיוע בסמינריונים ועוד...

 

loading
שיזף 2‎, נס ציונה
054-2889964 - נעמה
camplus10@gmail.com
052-4284988 - דיקלה
camplus1000@gmail.com
https://www.camplus.co.il