קוד אתי – קמפלוס

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
תוכן עניינים

מטרת הקוד האתי הנה להבהיר לכל העוסקים בשירותי החברה, לקוחות, נציגי שירות החברה  וספקי האתר, מהם ערכי היסוד עליהם הנהלת קמפלוס מבססת את פעילותה ברשת או במפגשים פרונטליים. העקרונות האתיים נבחנו בקפידה ונידונו במספר מפגשים שקיימה הנהלת החברה עם עובדיה וחלק מספקיה. ערכי היסוד והעקרונות מסייעים לחברה לספק שירותים אקדמיים לגיטימיים, אשר כה נחוצים בקרב לקוחותינו הסטודנטים, זאת מבלי לפגוע באתיקה האקדמית הנהוגה במוסדות השונים בארץ.

העורכים האקדמיים בחברה יכירו את צורכי הלקוחות, ישמרו על זכויות הסטודנטים לשירותים אקדמיים ויכבדו את חוקי המדינה והאתיקה האקדמית בכל מחיר.

העורכים האקדמיים יתמידו בפיתוח כושרם האקדמי ויעשו שימוש בידע ומידע עדכני בלבד.

נציגי החברה , עורכי תוכן אקדמי או ספקי החברה השונים, ישרתו סטודנטים שבכוונתם לעשות שימוש לגיטימי ומשכיל בחומר הנרכש, אם יוודא כי השירות הנמכר ישמש את הלקוח בניגוד לאתיקה במוסדות להשכלה גבוהה השירות יפסק ללא דיחוי, אצלנו הלקוחות יכולים להנות רק משירותים אקדמיים לגיטימיים הכוללים, עריכה לשונית, תרגומים, משוב לעבודה אקדמית, סטטיסטיקה ורכישת טקסטים אקדמיים למטרות שימוש חלקי כגון מקורות מידע. למען הסר ספק רכישת טקסטים אקדמיים למטרת פרפרזה הנה מקובלת ומאושרת בקרב הנהלת החברה. שימוש בטקסטים כלשונם אסור בהחלט.

דרך צלחה במסלול האקדמי ובקריירה האישית.

5 / 5. 84

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
ניתן גם להתקשר אלינו
דילוג לתוכן