מחקר אקדמי ומחקר אקדמי כמותי

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
תוכן עניינים

הכנת פרק ממצאים לעבודת מחקר אקדמי , ניתוח נתונים ,עיבוד בתוכנת spss  או בתוכנת xl  . הכנת פרק ממצאים הנה משימה מקצועית ולא במקרה מנחי המוסדות להשכלה גבוהה ממליצים לכם הסטודנטים לקבל סיוע מחברה בתחום. בדר"כ פרק הממצאים מהווה מספר נקודות רב מאחר ובאיכותו תלוי הצלחת הפרקים דיון, סיכום ומסקנות. המומחים שלנו שנים רבות עוסקים בניתוח נתונים וידעו להכין עבורכם את הפרק הטוב ביותר .זה המקום לציין כי למחקר שבוצע היטב אך נתוניו עובדו באופן שגוי,  אין ערך. על כן, פרק הממצאים אשר נגזר מפרק השיטה, הוא הפרק המשמעותי ביותר במחקר אקדמי כמותי.

סטודנטים רבים אשר כותבים עבודות סמינריוניות, תזה ואפילו עבודות דוקטורט באופן עצמאי נעזרים בסטטיסטיקאי מומחה על מנת לעבד את נתוני המחקר ולכתוב את פרק הממצאים. אמנם, בתכניות התארים השונות ישנם קורסים אשר מלמדים שיטות מחקר וסטטיקה, אך, מרבית הסטודנטים, מעולים ככל שיהיו מתקשים לעשות ניתוחים סטטיסטים מתקדמים לבד ולא בכדי. מדובר בפעולה מורכבת המצריכה ידע רב, הבנה וניסיון. בחירת מבחן סטטיסטי לא נכון יכולה לגרור תוצאות שגויות אשר חוטאות ומחטיאות את מטרת המחקר האקדמי והמאמצים הרבים שהושקעו בביצועו.

לאור כל זאת, לביצוע שירות זה אנו מעמידים עבורכם סטטיסטיקאים מומחים, בוגרי תואר שני, אשר עושים עבודה יסודית בעיבוד הממצאים, על בסיס ידע נרחב ובאמצעות התוכנות המתאימות. ניתוח מקצועי של הנתונים לצורך מחקר אקדמי מבוצע באמצעות שלל תוכנות הסטטיסטיקה הרלוונטיות דוגמת  –  SPSS, Access ניתוח סטטיסטי באמצעות MATLAB  או excel . העלאת הנתונים כראוי לשאלונים, לתוכנה הסטטיסטית, הפקת קבצים מתאימים ועוד הינם חלק מהשירות הסטטיסטי הניתן לסטודנטים.

מחקר אקדמי

תהליך עבודת מחקר אקדמי

כפי שצוין לעיל, על פרק הממצאים אמונים מיטב הסטטיסטיקאים שלנו אשר נבחרו בקפידה, עבורכם. תוצאות המחקר – הנתונים הגולמיים שמתקבלים, מוזנים לקובץ אקסל ומועברים לבחינה סטטיסטית באמצעות התוכנות השונות. בכדי לנתח נכון את הממצאים יש לעבוד בעיקר לפי:

  • שאלות והשערות מחקר אקדמי.
  • נתונים גולמיים הנגזרים משאלוני מחקר או נתונים כמותיים מדידים שנדגמו.
  • מבחנים סטטיסטיים המתאימים להשערות ולאופי מחקר.
  • עיבוד נתונים מתקדם וניתוחי המשך במידת הצורך.

יש לצין שהסטטיסטיקאי נמצא בקשר עם הסטודנט בהתאם לצורך ועושה כל מאמץ להתאים את הרובד הסטטיסטי לעבודה, לצרכיה, להנחיות ולהערות המרצה.

מה שירות מחקר אקדמי מעניק לכם?

את התוצאות שהתקבלו מהניתוחים של מחקר אקדמי שערך, מעבד הסטטיסטיקאי לכדי פרק ממצאים איכותי, מקצועי מובנה וברור, המכיל טבלאות או/ותרשימים המתארים את נתוני התוצאות שהתקבלו. על מנת שהסטודנט יוכל להתרשם ולקבל את כל נתוני וקבצי התהליך מתחילתו ועד סופו, מועברים הפלטים של הspss (או כל תוכנה רלוונטית אחרת, בהתאם לדרישות המרצה), גם הם לקבצי word,. המטרה היא כי הסטודנט יקבל לידיו את כל הקבצים והנתונים אשר רלוונטיים לפרק הממצאים, הן לחלק המיועד לגוף העבודה והן לחלק הנספחים המיועד לאימות מקוריות העבודה ונכונות הניתוחים הסטטיסטיים.

5 / 5. 199

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
ניתן גם להתקשר אלינו
דילוג לתוכן