סיוע בעבודות דוקטורט

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
תוכן עניינים

תואר שלישי, דוקטורט, הינו תואר אקדמי גבוה מאוד שניתן לאחר השלמת עבודת מחקר בהיקף משמעותי גדול המעידה על רמה מקצועית גבוהה. הדרישות לכתיבת עבודות דוקטורט כוללת חדשנות בתחום ונדרש ידע מקצועי ענף ועשיר על מנת לכתוב עבודת דוקטורט. לרוב הדרך לדוקטורט ארוכה ורצופה קשיים, אתגרים וגם לא מעט מעידות. אנחנו גם כדי לעזור לכם לחוות כמה שיותר הצלחות בדרככם האקדמית.

למה בחו"ל?

ישראלים רבים שואפים לעשות את תואר הדוקטורט שלכם בחו"ל מאחר ותואר זה נחשב לרוב יוקרתי יותר ומתוקף כך, פותח יותר דלתות מקצועיות. פעמים רבות ביצוע הדוקטורט בחו"ל קשור לשיתופי פעולה בין מוסדות אקדמיים שונים בארץ ובחו"ל ועל כן, סחירת המועמדים לדוקטורט מוקפדת מאוד. כפי שכבר צוין, לימודי דוקטורט ככלל נחשבים לכיבוש הפסגה האקדמית. זה אומר שסללתם לכם דרך אקדמית ארוכה ורווית הצלחות וכנראה גם לא מעט אתגרים. לצד דרככם האקדמית, סביר להניח שכבשתם במקביל עוד פסגות אחרות. התבגרתם, פתחתם חיי חברה, עבודה, קריירה, חיי זוגיות, משפחה, אולי אף ילדים.

כל הישגים אלו, דורשים אף הם השקעה מתמדת, זמן ותשומת לב. כתיבת דוקטורט בשפה זרה, לרוב באנגלית וביצועו בחו"ל הופכת את האתגר הזה לאף גדול וקשה עוד יותר. על כן, אנו ממליצים לכם, לא להתמודד עם זה לבד. את ההישגים הגדולים והמרשמים שהגעתם אליהם עד כה אף אחד לא יוכל לקחת מכם, אבל כדי לתמרן בכל המשימות וכדי להתפתח ולכבוש עוד פסגות, כדאי ומומלץ להיעזר במומחה. מישהו שכבר נמצא שם בפסגה (גם פסגה ליד זה טוב) ויכול לסייע וללוות אתכם בכתיבת עבודות דוקרט בחו"ל. לימודים בחו"ל בנוסף למה שנדרש בארץ, דורשים גם הסתגלות למקום חדש, חברה חדשה, סגנון ותרבות שונים. כסטודנטים לתואר שלישי תדרשו לעמוד ביעדים רבים, באופן מקביל לכתיבת עבודות דוקטורט שלכם. פעמים רבות עבודת דוקטורט מבוססת מלגת לימודים ומחייה אשר לה תנאים ודרישות נוספים, הגוזלים זמן יקר ופניות. לאור ריבוי המשימות והעומס אנו מציעים לכם ליווי מקצועי איכותי שיקל עליכם בתקופה מאתגרת הזו ויאפשר לכם גם ליהנות ממנה וגם להצליח באופן מקסימלי ומיטבי.

לווי מקצועי בכתיבת עבודות דוקטורט בחו"ל מיועד לצורך:

  • הגהה ועריכה לשונית באנגלית (או בשפה הרלוונטית).
  • תרגום תכנים וטקסטים מעברית לאנגלית(או בשפה הרלוונטית) ולהיפך במידת הצורך.
  • ניתוחים סטטיסטיים מקיפים ומקצועיים.
  • ייעוץ מקצועי, הכוונה וסיוע בכל שלב בביצוע המחקר ובכתיבת עבודת הדוקטורט.
  • ייעוץ מומחים לגבי כתבית עבודות דוקטורט בחו"ל, התאמת הכתיבה לטרנדים עכשוויים המקובלים בזירה האקדמית בה אתם פועלים. חשוב להיות מעודכן ורלוונטי.

גם כשאתם רחוקים, אנחנו כאן קרובים ככל האפשר, באופן מקוון או ישיר כדי לתת לכם את מירב התמיכה, הסיוע והביטחון לו זקוקים כאשר כותבים עבודות דוקטורט בחו"ל. מאחלים לכם בהצלחה ונתראה בדרך לפסגה. 

5 / 5. 178

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
ניתן גם להתקשר אלינו
דילוג לתוכן